İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otel Konaklama

Kadıköy Otelleri | 2023 Yılı Kalınacak Oteller

Kadıköy Otelleri
+ - 0

İstanbul Anadolu Yakası’nın en rağbet gören ve popüler semtlerinin başında kuşkusuz Kadıköy gelmektedir. Gerek bulunduğu lokasyonu, gerekse de hareketli yaşamıyla yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olmakta. Bu yazımızda kalınacak Kadıköy Otelleri ni ele alacağız.

Yazımızda Neler Var?

Kalınacak Kadıköy Otelleri

1. Emirtimes Hotel Kadıköy

Emirtimes Otel; Kadıköy’de konumlandırılmış 41 odalı, semtin folklorik dokusuna uygun mimarisi, ferah ve modern görünümlü odaları, İstanbul’un her iki yakasına ve Kadıköy’ün güzide semtlerine kolayca erişebileceğiniz harika lokasyonu ile değerli oteli tercih tercih edeceklerin ilgi odağı haline gelmektedir.

Emirates Otel

Adres         : Osmanaga Mh., Resit Efendi Sk No:38 Kadıköy / İstanbul
Telefon      : (0216) 414 51 42
Web Sitesi : Emirates Otel Web Sitesi

2. 39 Kalamış Marina Hotel

39 Kalamış Marina Hotel; Kadıköy’ün kalbinde muhteşem marina ve şehir manzarası ile bulutların renklerle dansı ve yanı başındaki denizin sürekli değişen mavi-yeşil tonları ile huzurla kuşatılmış, iç ve dış mekan bitki düzenlemesi ile ‘şehirde vaha’ olan bir mekân. Eğlence mekânlarına, farklı etkinlik alanlarına yakın noktada bulunan ve 2019 Aralık’ta açılan 39 Kalamış Marina’da toplam özenle hazırlanmış 39 adet oda bulunuyor.

İlk 3 katında 8 farklı konseptte33 oda, teras katında farklı konseptte6 oda ile misafirlerini ağırlıyor. Otel tüm alanlarında sanatın olumlu etkisinin gücüne ve ulaşılabilir olmasına özen gösteriliyor. Sanatın, insanı kucaklayan, renkleriyle iyileştiren, mutluluk ve huzuru sağlayan en büyük şifacı olduğuna inanılarak, yerel ve yabancı sanatçılarla çalışarak, sanatı ve sanattan gelen estetiği, güzelliği, yolu buradan geçen herkesle paylaşmak ilk çıkış noktası. Yenilikçi, huzur verici, çekici, mahallede olmanın verdiği güvenle; sade, yaratıcı, hoş sohbet, sosyal, samimi, lirik, aşk tadında, tutkulu; tasarımlarıyla paylaşımcı, özel, çevreciliğiyle kişilikli, şaşırtıcı deneyimlerle ilham verici, yenilikçi, lokal konumuyla nostaljik, keşfedici renkleriyle duygulara dokunan, havalı tarzıyla vaha gizeminde, misafirperver, eğlenceli ve neşeli, sıra dışı, sanatsal, lezzetli tatlarda, modern ve farklı kişiliğiyle sınırsız deneyim sunuluyor.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;   Ağva Otelleri Rehberi (2023 En İyileri )

39 Kalamış Marina Hotel

Adres         : Fenerbahçe, Münir Nurettin Selçuk Cd. No:28-30, 34726 Kadıköy / İstanbul
Telefon      : (0216) 510 39 39
Web Sitesi : www.39kalamis.com/

3. Güner Business Hotel

Güner Business Hotel, Kadıköy merkezde bulunmaktadır. İspark’a 80 m., Kadıköy Boğa heykeline yaklaşık 100 m., Fenerbahçe stadyumuna 500 m. ve Kadıköy vapur iskelesine yaklaşık 1 km. mesafededir. Alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarına yürüme mesafesindedir.. Güner Business Hotel ile şehrin kalbinde konaklayın! Konforlu ve şık odalarda rahatınız için her ayrıntı düşünülmüş. Otelin zengin içerikli açık büfe kahvaltı menüsü ile güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Güner Business Hotel

Adres         : Osmanağa, Gazi Osman Paşa Sk. No: 1 D:3, 34734 Kadıköy / İstanbul
Telefon      : 0530 603 00 74
Web Sitesi : http://www.hotelguner.com/tr

4. Riva’s Moda Butik Otel

Kadıköy Otelleri arasında Moda’da bulunan Riva’s Müda Butik Otel; eşsiz Deniz Manzaralı Odaları , güneş alan Toplantı Salonu, Event Alanı, Roof Barı , Violin Restaurantı ve Say Hello Brasserie’si ile aklınıza kazınacak konsept bir butik oteldir.
Kapıdan içeri girdiğiniz anda başlayacak olan kişiye özel butik hizmetimizi, otelden çıkıncaya kadar hissedeceksiniz.
Primitif Birahane lezzetli yemekleri ve bira kültürüne yaptığı katkıyla alanında emsalsiz bir konumdadır. Muhteşem manzaraya sahip terasında bulunan Eski Usul Meyhane, geçmişe özlem duyanların ve adap bilenlerin arayıp bulamadığı ortamı değerli misafirlerine sunar.
Rivas Moda Butik Otel
Adres         : Caferağa, Dr. Esat Işık Cd. No:98, 34710 Kadıköy / İstanbul
Telefon      : (0216) 330 90 10
Web Sitesi : www.rivasmoda.com

Yorum Yap