istanbulkazanbizkepce.com, İstanbul’u tüm yönleriyle ayrıntılı olarak tanıtan ve sunduğu zengin ve kaliteli içerikle ziyaretçi potansiyeli yüksek olan bir İstanbul Seyahat ve Gezi Rehberi portalıdır.

Neler Yapabiliriz?

Banner Reklamları

Web sitemizin tüm alt sayfalarındaki yan ve üst alanlara (side bar, header) 728×90, 300×250, 300×125 vb. boyutlarda banner reklamınıza yer verebiliriz.

İlgili Sayfalarda Listeleme

İstanbul’daki restoran, otel, günlük tur, araç kiralama gibi firmanız/markanız veya İstanbul’da şehir hizmetleri sunan Türkiye çapındaki firmanız/markanız için ilgili sayfalarımızda firma/marka isminiz, logonuz, kısa tanıtım yazınız ve iletişim bilginiz ile listeleyerek reklamınızı yapabiliriz.

Link Verme (Text Links)

Web sitemizdeki yazılarımızda belirli kelimelerden sizin web sitenize link vererek (text links) veya banner koyarak bu sayede arama motoru optimizasyonunuza (SEO) katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı

Firmanızın tanıtımına katkıda bulunmak üzere her türlü tanıtım yazısı yazabilir (siz de yazıp gönderebilirsiniz) ve maksimum 2 adet link vermek suretiyle yayınlayabiliriz.

Not: Yalnızca gezi, seyahat, turizm, tatil, tur, otel ve konaklama gibi içeriğimiz ile uyumlu sektörlerden reklamınızı yayınlayabiliriz. Reklamınız web sitemizde 1 yıl süre ile yayınlanır.

İletişim

Reklam ve diğer sorularınız için istanbulkazanbizkepce.com@gmail.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.