Biz Kimiz ?

İstanbul, tarih boyunca herkesin sahip olmak istediği mükemmel şehirlerin başında gelir. Bu durum aslında şehrin değerini ortaya koymaktadır. Yıllardır herkes tarafından ilgiyle karşılanan şehir üzerine birçok özlü söz de söylenmiştir. İstanbul’un güzellikleri dilden dile yayılmaktadır. O nedenle, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir.

İstanbul, dünya çapında ciddi gözlerle izlenmekte olan çok önemli bir konuma sahiptir. Şehir yıllardır her milletten gezginler tarafından gezilmektedir. Bu nedenle, birçok gezgin şehri hissederken İstanbul kazan biz kepçe demektedir. Bunlardan biri de neden Ozan ve Gamze olmasın ki diye düşündük. Çünkü, İstanbul’a aşık bir çiftiz.

İstanbul’a dair aklınızın ucundan geçen ne varsa bulabileceğiniz bir site tasarlamayı amaçlıyoruz. Kapsamlı İstanbul Gezi Rehberi olmak için çalışıyoruz. Gezinirken fark edeceğiniz üzere yemekten sanata, nostaljiden görülmesi gereken yerlere kadar her şeyi burada sizlere sunmak istiyoruz. Burada sizin için sunduğumuz her şeyden ücretsiz biçimde faydalanabilirsiniz. Tabiri caizse İstanbul bir kazan ise biz bir kepçeyiz. Sitemiz üzerinden sunduklarımız ise sizlere iletmek istediklerimizdir.

İstanbul hakkında merak ettiğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz. Özellikle sitemizde yorum yaparak veya sosyal medya hesaplarımız ile etkileşim kurarak bizleri daha yakından takip edebilirsiniz. Dikkatle takip etmeniz koşuluyla ciddi bir İstanbul aşığı olabileceğinizi düşünmekteyiz. Gidilmesi gereken kafelerden, görülmesi gereken müzelere kadar en ince konuları dahi burada buluyor olacaksınız ve daima daha fazlasını sizlere sunmak için geziyor olacağız. Ne demiştik? İstanbul kazan ve biz kepçeyiz! İstanbulkazanbizkepce.com adresine hoş geldiniz. Bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Sorunlarınızı ve merak ettiğiniz noktaları daima sorabilirsiniz. Şurası nasıl, burasına ne dersiniz gibi fikirlerinizi daima bizlere ulaştırabilirsiniz. İstanbul’a dair bütün fikirlerinizi bekliyor olacağız.