İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Otel Konaklama

YOTEL İSTANBUL, İstanbul Yeni Havalimanı Oteli (Nerede? Fiyatlar)

Yotel
+ - 6

İstanbul’a iş ve seyahat için gelenler, transit yolcular ve herhangi bir sebeple İstanbul Yeni Havalimanı (IST) dahilinde konaklama ihtiyacı olanlar için, yenilikçi bir otel olan İngiltere Londra merkezli YOTEL İstanbul isimli havalimanı oteli hizmet veriyor. Aşağıda YOTEL İstanbul Yeni Havalimanı Oteli hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

YOTEL Istanbul, İstanbul Yeni Havalimanı‘nda; YOTEL İstanbul Airport (Landside) (kara tarafı-pasaport kontrol öncesi) ve YOTELAIR İstanbul Airport (Airside) (hava tarafı-pasaport kontrol sonrası) olarak hizmet vermekte.

Dünyanın en büyük havalimanı otellerinden birisi olan ve aynı zamanda Avrupa’nın da en büyük havalimanı oteli olan YOTEL Istanbul‘un, kabin olarak tabir edilen 451 lüks odası bulunmakta. Otel, aynı zamanda saatlik olarak da konaklama imkanı sunmakta.

Yotel İstanbul

Yazımızda Neler Var?

YOTEL Istanbul Airport (Landside)

YOTEL Istanbul Airport (Landside), İstanbul Yeni Havalimanı giden yolcu katı pasaport kontrol noktasından hemen önce yer alıyor.

Herhangi bir nedenle uçuşları iptal olanlar veya reddedilenler, çok erken saatlerde uçuşu olanlar, uzun süreli rötarı olanlar, transit yolcular için çok ideal. Otel, dinlenmeniz için her türlü imkanı sunuyor.

YOTEL Istanbul Airport (Landside)‘da aynı zamanda kabin olarak da adlandırılan toplam 277 oda bulunmakta ve odalarda lüks konaklama, yatak, duş, dinlendirici ışıklar, çok sayıda şarj ünitesi ve yanınızdaki cihazlarını da bağlayabileceğiniz smart TVs televizyon bulunmakta.

YOTELAIR Istanbul Airport (Airside)

YOTELAIR Istanbul Airport (Airside), İstanbul Yeni Havalimanı giden yolcu katı pasaport kontrol noktasından sonra Duty Free bölümünde yer alıyor.

Herhangi bir nedenle uçuşları iptal olanlar veya reddedilenler, çok erken saatlerde uçuşu olanlar, uzun süreli rötarı olanlar, transit yolcular için çok ideal. Bagajlarınızı havayolu şirketine verdikten sonra otelde geliyorsunuz. Konaklama için her türlü imkanı sunuluyor.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir;   Ağva Otelleri Rehberi (2023 En İyileri )

YOTELAIR Istanbul Airport (Airside)‘da aynı zamanda kabin olarak da adlandırılan toplam 174 oda bulunmakta ve odalarda lüks konaklama, yatak, duş, dinlendirici ışıklar, çok sayıda şarj ünitesi ve yanınızdaki cihazlarını da bağlayabileceğiniz smart TVs televizyon bulunuyor.

Saatlik konaklama imkanı da bulunuyor, bu sayede daha tasarruflu oluyor.

YOTEL Istanbul’da Konaklama Fiyatları

YOTEL İstanbul’un 2022 yılı güncel oda fiyatları;

Premium Plus King : Gecelik 236 Euro / Kahvaltı dahil 245 Euro
Premium Plus Twin : Gecelik 236 Euro / Kahvaltı dahil 245 Euro
First Class King Junior Suite : Gecelik 275 Euro / Kahvaltı dahil 284 Euro

Saatlik konaklama için 0212 942 66 66 numaralı telefonu aramanız veya istanbul.reservation@yotel.com adresine e-posta atmanız gerekiyor.

YOTEL Istanbul Online Rezervasyon

Not: YOTEL Istanbul’un Yeni İstanbul Havalimanı içerisindeki otellerinde odalar çabuk dolduğundan, gelmeden önce online rezervasyonunuzu yapmanızı öneririz.

Aşağıda, YOTEL için AGODA üzerinden fiyatları ve fırsatları görüp, size en uygun online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

YOTEL Istanbul İletişim Bilgileri

Adres    : Tayakadın, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul
Telefon : (0212) 942 66 66
Web      : https://www.yotel.com/

 

 

Yol Tarifi – Google Haritalar

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. 2 yıl önce

  Oteller çok güzel ayrıcalık ve fiyat bakımından gidilmeyi çok çok hakediyor bu otelleri bize tanıttığı için istanbul kazan biz kepçe ekibine teşekkür ederim 😊

 2. 2 yıl önce

  Çok güzel görünüyor havalimanında olmasıda yararlı uçaktan indikten hemen sonra gidebilirsin umarım birgün bende YOTEL İstanbul’un sunduğu ayrıcalıklardan yararlana bilirim 😊

Yapılan Yorumlar
 1. Anlatıldığı kadar varmış cidden YOTEL istanbul’un sunduğu ayrıcalıklar yeterince hakkını verdiğini düşünüyorum bir gün burada konaklama fırsatım olur 🙂

 2. 2 yıl önce

  Oldukça konforlu görünüyor, eminim ki konaklayanları rahat ettirme konusunda da harikadır 🙂 Havalimanı içerisinde böyle bir imkanın sunulması müthiş. Bir gün misafiri olmak ümidiyle…

 3. 2 yıl önce

  Eğer bir aktarma yolcusuysanız ya da anormal koşullardan dolayı iptal ya da ertelenen bir uçuşunuz varsa kapısını güvenle çalacağınız bir yer.Güvenli ve temiz olduğunu bununla beraber uçuşunuzdan önce ya da sonraki yorgunluk ve ruh halinizin değişimi için çok kaliteli bir ortam söz konusu

 4. 2 yıl önce

  Konaklama olarak çok rahat konforlu bir mekan kesinlikle tercih edilmesi gereken mekanlardan biri umarım en yakın zamanda benimde konaklayacağım mekanlardan olur 🙂

 5. 2 yıl önce

  Çok güzel görünüyor havalimanında olmasıda yararlı uçaktan indikten hemen sonra gidebilirsin umarım birgün bende YOTEL İstanbul’un sunduğu ayrıcalıklardan yararlana bilirim 😊

 6. 2 yıl önce

  Oteller çok güzel ayrıcalık ve fiyat bakımından gidilmeyi çok çok hakediyor bu otelleri bize tanıttığı için istanbul kazan biz kepçe ekibine teşekkür ederim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir