1. Ana Sayfa
  2. Restoranlar
  3. Ekmek Teknesi Kuzguncuk

Ekmek Teknesi Kuzguncuk

Ekmek Teknesi

 

Kuzguncuk, denildi mi akla ilk gelen Perihan Abla ve Ekmek Teknesi dir. Bu iki efsane dizinin Kuzguncuk’un tanınmasında, daha geniş kitlelere ulaşmasında ki katkısı büyüktür.

Ekmek Teknesi dizisine can veren usta oyuncu Savaş Dinçel‘lerin oynadığı “Nusret Baba” karakteri ile milyonların hafızasındaki yeri halen sıcacıktır. Dizisinin çekildiği o yıllarda fırın olarak kullanılan dükkan bugünlerde Kuzguncuk’un en çok uğranılan yemek mekanlarının başında gelmekte.

"<yoastmark

Kuzguncuk’a geldiniz mi ne yiyeceğim derdine düşmezsiniz. İnanın her bir noktasında herkesime, her zevke uygun yeme içme mekanı rahatlıkla bulursunuz.

Ama semtin ruhunu yaşatan eskiyle yeniyi aynı anda birlikte bir mekan arıyorsanız Ekmek Teknesi tercih listenizin ilk sırasında olmalı.

Küçük ama samimi o mahalle esnaf sıcaklığını içiniz de hissedeceğiniz bir işletme.

Zengin pide çeşitleri ile kafanızı karıştıracaktır. Benim size tavsiyem muhakkak Közlenmiş Patlıcanlı Kavurmalı Pidesini tatmalısınız. Tekrar gelmeniz için sebebiniz olacaktır. İstanbul’un bir çok mekanına göre de fiyatlar son derece uygun.

"<yoastmark

 

Adres : Kuzguncuk, Perihan Abla Sk. No:4, 34674 Üsküdar/İstanbul

Telefon : (0216) 334 44 14

Instagram : @ekmekteknesi.kuzguncuk

Bu arada Kapsamlı Kuzguncuk Gezi Rehberi yazımızı mutlaka buradan okumalısınız.

 

Yol Tarifi – Google Haritalar

7.9
Ekmek Teknesi İncelemesi

Mekan ufak ama son derece şirin ve samimi. Sizi geçmişe götürüyor bir anda. Son derece lezzetli ve bütçe dostu fiyatlarıyla mutlaka değerlendirebilirsiniz. Özellikle Közlenmiş Patlıcanlı Kavurmalı Pidesini tatmalısınız. Gelecekseniz hafta içini tercih edin.

  • Lezzet 8
  • Servis 8
  • Hijyen 8
  • Fiyat 7.5
Yorum Yap

Yorum Yap